שירה בציבור לצעירים

ממה מורכב ערב שירה בציבור

שירה בציבור היה מושג הנשמע ישן נושן וידוע כמנהג ומסורת הנהוגה בארץ עוד מימי קום המדינה,

שירה בציבור נחשב כפעילות של אוכלוסיה מבוגרת בלבד,ערבי שירה בציבור אז היו מבוססים על שירי ארץ ישראל היפה לצד שירי להקות צבאיות. בשנים ההן של קום המדינה ניתן היתה שירה בציבור כמעט כמנהג קבוע,שירה קולקטיבית בקיבוצים השונים בחדרי האוכל בערבי שישי,הקהל הצעיר ברובו לא נמשך לאותם שירים שנתפסו כשירים ישנים.

בשנים האחרונות קיימת מגמת עלייה בקרב המשתתפים וניתן לראות אנשים מבוגרים וצעירים המשתתפים בערבים אלו.שירה בציבור הפכה פופולארית ואף טרנדית ביותר, ניתן לראותה בכל סוגי האירועים,סגנון השירים השתנה ומורכב משירים ישנים וגם משירים מתקופות חדשות יותר,בסגנונות רוק,יוונית,וכן הלאה..

שירה בציבור לאירוע חד פעמי

את ערבי שירה בציבור הנערכים כיום ניתן לראות במקומות בילוי שונים,אולמות ובתים פרטיים,

זמרי שירה בציבור מנחים ערבי שירה בציבור הסוחפים קהל גדול של צעירים באנרגיות ושירה.
שירה בציבור יכולה להיות אירוע חד פעמי ביום הולדת או אירוע אחר, אך יכולה גם להיות מפגש קבוע של אנשים המתכנסים לערב שירה. ישנן קבוצות לא מעטות של אנשים המתכנסים כל פעם בבית אחר לערב שירה,כיום ניתן להשכיר שירותים מחברות שירה בציבור,או להזמין זמרת לשירה בציבור המתמחה בארגון ערב כזה.

שירה בציבור וריקודים -2 ציפורים במכה אחת

ערבי שירה בציבור כיום, אשר מתאימים גם לצעירים ולקהל אשר מורכב מגילאים שונים ניתן לראות את הקהל שר וגם רוקד,שירה בציבור באירוע תוכל להפוך בין רגע ל מסיבה ישראלית מוצלחת.
רצוי להתייעץ עם מנחה ערבי שירה בציבור כלשהו אשר יתאים תכנית המורכבת משירים לטמעכם האישי,לסגנון הקהל ולמסיבה אשר תרצו לערוך, ערב שירה בציבור יכול לכלול גם מסיבת ריקודים,ריקודים שנות ה-60`,סלסה,הורה וכו`..
תאמו כל זאת מראש עם הזמרת המפעילה אותה תבחרו.
החברה או הזמרת תדאג לספק את כל הציוד הנדרש,מקרן,מסך,רמקולים,מיקרופונים,שירונים או מצגת וכמובן את השירים והמוסיקה.
שירה בציבור לצעירים משלבת בתוכה שירי ארץ ישראל ישנים ויפים וגם שירים בני זמנינו, שירה בציבור הינה שירה משותפת אשר הופכת מפגש או אירוע למהנה,שמח ומלהיב.

מאמרים נוספים

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דבר/י איתי..
💬 יש לך שאלה? אשמח לענות..
היי👋
אני כאן, דברו איתי בווצאפ..